Nasi zaufani partnerzy

Partnerzy, projekty

logo 4biz2interaktywną platformą internetową link na stronę4biz2

Najlepsze oferty z Europy i świata, oraz wsparcie dla rozwoju Twojej firmy.

Portal 4biz2.biz jest interaktywną platformą internetową głownie skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) starających się rozwijać swój biznes, pozyskać nowych kontrahentów, partnerów, inwestorów nie tylko w kraju ale i na całym świcie. Dla Twojego biznesu nie ma granic! Oferujemy usługi w zakresie kupna/ sprzedaży towarów i usług - wstawianie ogłoszeń, pozyskania wspólników, inwestorów, kupna biznesu, znalezienia zleceniodawcy, podwykonawcy, franszyzy, a także udostępniamy poradnik biznesowy – opisujący główne uwarunkowania prowadzenia biznesu w różnych krajach, kalendarz biznesowy oferujący targi, wystawy i konferencje. Ponadto dostarczamy artykuły analityczne z poszczególnych sektorów.

Międzynarodowy zasięg
Dzięki 4biz2.biz masz dostęp do firm i kontrahentów na całym świecie. Nasi użytkownicy pochodzą z kilkunastu krajów. Użytkownicy za pośrednictwem portalu docierają do rynków europejskich, azjatyckich , amerykańskich i afrykańskich.

Wielojęzyczność
Jak często byłeś w sytuacji kiedy nie mogłeś porozumieć się z kontrahentem? Z nami to już nie problem. 4biz2.biz posiada wbudowaną funkcję automatycznego tłumaczenia.

Szybkość zakupów
Na 4biz2.biz szybko znajdziecie poszukiwane przez siebie towary lub usługi, z Europy, Azji, Ameryki i Afryki. Portal charakteryzuje łatwa i prosta obsługa i maksymalnie ułatwiona droga rejestracji, wstawiania, odnajdowania ofert oraz finalizacji transakcji.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo zawieranych transakcji jest ważnym warunkiem sprawnego prowadzenia biznesu. Najlepiej rozwijającymi się krajami są te w których poziom zaufania do kontrahentów jest wysoki. Niestety większość z nas ma różne doświadczenia w tym zakresie.link na stronęmaze

Głównym przedmiotem działalności spółki Progress Holding jest doradztwo biznesowe, polskim i zagranicznym firmom. Przewagą Progress Holding jest wielonarodowy zespół osób z doświadczenie pracy w różnych krajach, zakładaniem spółek w różnych jurysdykcjach, pozyskiwaniem klientów i finansowania dla firm.

Sami uczestniczymy w finansowaniu projektów na etapie sprzedaży produktu lub usług , firm z dużym potencjałem wzrostu oraz dostępem do rosnącego rynku (najlepiej międzynarodowego).

Nasza firma świadczy następujące usługi:

- zakładania firm
- prowadzeniu księgowości, rachunkowości dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).
- pozyskiwanie kontrahentów, klientów, partnerów biznesowych,
- pozyskiwanie finansowania
- przygotowanie spółki do debiutu ASO WGPW NewConnect i rynku regulowanym.

Wspieramy cudzoziemców, przebywających w Polsce, pomagamy prowadzić biznes w Polsce oraz doradzamy polskim podmiotom w zakresie prowadzenia biznesu w Ukrainie i w krajach WNP, przygotowujemy na potrzeby klienta raporty i analizy branżowe o rynku Ukraińskim i krajach WNP.

Zamów kontakt